4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP Cwdm مینی 1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm

4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP Cwdm مینی 1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm

SOPOfiber کامل طیف های CWDM Mux-Demux و واحد های نوری اضافه کردن قطره Multiplexer (OADM) با توجه به تمام انواع برنامه های کاربردی و راه حل های شبکه را ارائه می دهد.

Function

SOPOfiber کامل طیف های CWDM Mux-Demux و واحد های نوری اضافه کردن قطره Multiplexer (OADM) با توجه به تمام انواع برنامه های کاربردی و راه حل های شبکه را ارائه می دهد. برخی از شایع ترین هستند: andamp گیگابیت; 10GEthernet سدة/SONET خودپرداز ESCON فیبر کانال FTTx و CATV.

SOPOfibersand #39; تقسیم طول موج درشت multiplexer (CWDM Mux/Demux) با بهره گیری از تکنولوژی پوشش نازک و طراحی اختصاصی شار غیر فلزی بسته بندی میکرو اپتیک را مطابق با. آن فراهم می کند از دست رفتن پایین درج انزوا کانال بالا باند گسترده پاس، دمای پایین حساسیت و اپوکسی رایگان مسیر نوری.

ارائه محصولات CWDM Mux Demux ما تا 16 کانال و یا حتی 18 کانال Multiplexing فیبر تک. دلیل ریزش درج پایین در شبکه های WDM مورد نیاز است، ما همچنین می توانید "پرش جزء" در ژنراتور CWDM Mux/Demux ایل به عنوان یک گزینه اضافه کنید. استاندارد CWDM Mux/Demux نوع بسته بندی: بسته بندی جعبه مطلق، LGX pakcage and19 "1U قابل.

ویژگی های

از دست رفتن پایین درج

باند گسترده پاس

بالا کانال انزوا

ثبات و قابلیت اطمینان بالا

اپوکسی رایگان در مسیر نوری

شبکه دسترسی

برنامه های کاربردی

نظارت بر خط

WDM شبکه

مخابرات

نرم افزار تلفن همراه

تقویت کننده فیبر نوری

شبکه دسترسی

مشخصات عملکرد

پارامتر

4 کانال

8 کانال

16 کانال

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

کانال طول موج (nm)

1270~1610

طول موج مرکز دقت (نیوتن متر)

±0.5

فاصله کانال (نیوتن متر)

20

کانال Passband (@-0.5db پهنای باند (نیوتن متر)

andgt; 13

از دست دادن درج (dB)

≤1.6

≤2.5

≤4.5

یکنواختی کانال (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

کانال موج دار شدن (dB)

0.3

جداسازی (dB)

مجاور

ازت /

andgt; 30

ازت /

andgt; 30

ازت /

andgt; 30

غیر مجاور

ازت /

andgt; 40

ازت /

andgt; 40

ازت /

andgt; 40

Inertion کاهش دما حساسیت (dB /)

andlt; 0.005

طول موج تغییر درجه حرارت (نیوتن متر /)

andlt; 0.002

قطبش وابسته به از دست دادن (dB)

andlt; 0.1

قطبش حالت پراکندگی

andlt; 0.1

Directivity (dB)

andgt; 50

از دست دادن بازگشتمدت زمان ایجاد صفحه

andgt; 45

حداکثر قدرت دست زدن (مگاوات)

300

درجه حرارت Opterating (℃)

-5~+75

درجه حرارت ذخیره سازی (℃)

-40~85

ابعاد بسته (ميلي متر)

L100 x W80 x H10

L142 x W102 x H14.5

مشخصات ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر.

برای دستگاه بدون اتصال دارد بالا مشخصات.

اطلاعات سفارش

CWDM

X

XX

X

XX

X

X

XX


فاصله گذاری کانال

تعداد کانال

پیکربندی

کانال 1

نوع فیبر

طول

ورود/خروج اتصال

C = CWDM شبکه

04 = 4 کانال

08 = 8 کانال

16 = 16 کانال

کانال 18 = 18

N = N کانال

M = Mux

D = Demux

O = OADM

27 = 1270nm

……

47 = 1470nm

49 = 1490nm

……

61 = 1610nm

اس اس ویژه =

1 = فیبر برهنه

2 = 900um سست لوله

3 = 2mmCable

4 = 3mmCable

1 = 1 m

2 = 2 m

S = مشخص

0 \u003d هیچ

1 = FC/APC

2 = FC/کامپیوتر

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = خیابان

6 = LC

S = مشخص


شرح:

مینی CWDM Mux و ماژول Demux بر اساس تکنولوژی فیلتر نازک و فضای بسته تکنولوژی مورد استفاده برای مجموعه سینمایی یا مجموعه سینمایی 4 کانال یا کانال 8 CWDM طول موج در محدوده 1271 د ~ 1611nm, و پورت pgrade اختیاری است.

ویژگی های

از دست رفتن پایین درج

انزوا بالا
PDL کم
طراحی جمع و جور
ثبات و قابلیت اطمینان بالا


برنامه های کاربردی
برنامه های کاربردی

سیستم CWDM
شبکه PON
لینک CATV


انطباق
انطباق

√ Telcordia GR-1209-هسته-2001
√ Telcordia GR-1221-هسته-1999
√ RoHS


مشخصات

مشخصات



اعمال نفوذ گسترده تجربه و تخصص، SOPO به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module sfp مینی cwdm 1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm با کیفیت بالا و قیمت پایین محصولات و خدمات عالی است. لطفا برای فروش ارزان محصولات ساخته شده در چین از کارخانه ما شود.

Hot Tags: 4,8,16ch-cwdm-mux-demux-cwdm-module SFP cwdm مینی 1550nm جزء به جزء/1570nm/1590nm/1610nm تولید کنندگان, کارخانه, ساخته شده در چین، کیفیت، قیمت کم و ارزان
محصولات مرتبط
تماس با ما
SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود

آدرس: JinDiDa صنعت منطقه پاک Langkou صنعت Dalang خیابان لنقوا جدید منطقه, شنژن چین

تلفن: +86-755-23124132

فکس: 86-755-23774378

ایمیل: 18818523155@163.com

SOPO نوری ارتباط شرکت با مسئولیت محدود
foottop